• facebook
 • NP
 • pushtet
 • artikulli_aplikimi (1)
 • artikulli_aplikimi (2)
 • artikulli_aplikimi (3)
 • artikulli_aplikimi

Mirë se vini në Linkpower

Link-Power Manufacturing Co., Ltd. është një prodhues profesional i R & D, prodhimit, shitjeve të komunikimit, rrjetit, zgjidhjeve të energjisë transformatorëve.Kompania ka selinë në Qishi Town, Dongguan City, me një linjë të plotë prodhimi të automatizuar.Në Hubei dhe Shanxi, ata kanë bazat e tyre të prodhimit me një sipërfaqe totale prej më shumë se 28000 metra katrorë.Kompania ka 20 vjet përvojë profesionale kërkimore dhe zhvillimi në transformator, selia Dongguan dhe Tajvani kanë një ekip profesional të projektimit, i fokusuar në prodhimin e produkteve efikase dhe me cilësi të lartë dhe shërbimin ndaj klientit, dhe ka fituar reputacionin e industrisë.

 • Linkpower Manufacturing (1)
 • Linkpower Manufacturing (3)
 • Linkpower Manufacturing (2)
 • Mirë se vini në Linkpower Factory

  Kapaciteti ynë ditor i prodhimit është 220,000 copë, dhe kapaciteti ynë mujor i prodhimit për porositë ODM dhe OEM është deri në 5 milion copë, me një kohë të prodhimit prej 2 deri në 3 javë për të përmbushur nevojat në rritje të prodhimit të klientëve tanë dhe kërkesat e dërgimit të shpejtë.Ne kemi katër linja prodhimi të plota automatike, 20 makineri dredha-dredha plotësisht të automatizuara me 12 akse, makina shpërndarëse dhe bllokimi plotësisht automatike, printera lazer plotësisht automatikë dhe robotë plotësisht automatikë që plotësojnë kërkesat e klientëve për sasi të mëdha, dërgesë të shpejtë, dhe besueshmëri të lartë.

Lajme

Lajme për kompaninë tonë

Bleni fabrikën me shumicë në Kinë...

Dongguan Linkpower ka pothuajse 20 vjet përvojë...

Skenarët e Aplikimit të Transformerit të NP-së

Teknologjia Fuqia mbi Ethernet (PoE) po revolucionarizon mënyrën se si pajisjet dhe aplikacionet e ndryshme të rrjetit vendosen dhe ...
më shumë >>

Certifikata dhe Partnerët

Ne kemi kaluar certifikatat e sistemit ISO 14001, ISO 9001, QC 08000 dhe IATF 16949, duke siguruar që klientët tanë të marrin vetëm produkte të cilësisë më të lartë.